Kontroler Finansowy

3 800,00 zł

umowa o pracę


PRACA KONTROLER Nisko, PRACA finanse Nisko, praca biurowa Nisko

Jako Kontroler Finansowy wesprzesz Dział Sprzedaży w podejmowaniu decyzji biznesowych, będziesz analizować opłacalność projektów i akcji sprzedażowych, kalkulacje i ocenę rentowności nowości produktowych.
Dodatkowo będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Przeprowadzanie wielopoziomowej analizy sprzedaży w ujęciu per kanał/klient/brand/produkt,
  • Proaktywne poszukiwanie możliwości usprawnienia procesów, narzędzi czy optymalizacji kosztowych w celu poprawy profitowości klienta/produktu,
  • Przygotowanie analiz i komentarzy dotyczących wyników i kosztów sprzedaży oraz analiz ad-hoc zgodnych z aktualnymi potrzebami biznesu.


Wymagania

Rola Kontrolera Finansowego jest dla Ciebie, ponieważ posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w Dziale Controllingu Komercyjnego zdobyte w międzynarodowej firmie - dzięki czemu w codziennej pracy komunikujesz się w języku angielskim oraz ukończyłeś/aś studia wyższe w dziedzinie finansów/matematyki (lub pokrewne), oraz:

Jesteś świetnym analitykiem, którego wyróżnia dociekliwość, potrafisz wyciągać trafne wnioski na bazie analizowanych danych,
Wyróżnia Cię terminowość i dokładność oraz proaktywność i przedstawianie własnych rekomendacji,
Excel jest codziennym narzędziem Twojej pracy i nie ma przed Tobą większych tajemnic (jeśli znasz SAP będzie to dodatkowy atut).


Oferujemy

Rozwój osobisty to u nas podstawa! Coroczna rozmowa rozwojowa pozwoli Ci określić Twój indywidualny plan rozwoju,
Zatrudnienie na umowę o pracę oraz bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych,
Będziesz mieć również dostęp do benefitów, które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatnej opieki medycznej, karty Multisport czy DANrabatów.


Klauzule informacyjne

Aplikuj

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 819

nr ogłoszenia: 2671